Vitamíny na pleť Monoderma


Produkty Monoderma sú založené na prírodnej báze a využívajú len čisté prírodné materiály v účinných koncentráciách. Vitamínová terapia Monoderma rieši rôzne kožné problémy, pigmentáciu a vrásky. Vzhľadom k prírodnému zloženiu je vhodná pre akýkoľvek typ pleti, vrátane veľmi citlivej. V rámci kozmetického ošetrenia v salóne klientkam aplikujeme vitamíny podľa typu pleti.

Monoderma ET10 – Čistý vitamín E v najúčinnejšej forme. Napomáha redukcii nežiadúcich prejavov rôznych druhov dermatitíd, pôsobí ako prevencia a zároveň redukcia poškodenia kože vplyvom UV žiarenia. Súčasne pomáha uľaviť od svrbenia. Je tiež vysoko efektívnym antioxidantom, chráni pokožku pred oxidačným stresom.

Monoderma C10 – Čistý vitamín C 10% (kyselina L-askorbová). Hlavnými výhodami vitamínu C v oblasti estetickej dermatológie je jeho schopnosť zvýšiť produkciu kolagénu a elastínu v koži, pričom ide o látky, ktoré udržiavajú mladý vzhľad pokožky. Okrem toho redukuje melanín nachádzajúci sa v koži a tak napomáha odstráneniu hyperpigmentácie (nadmernej pigmentácie) pokožky.

Monoderma A15 – Predstavujeme Vám najúčinnejšiu formu vitamínu A. Pomáha pri regenerácii kožných buniek a stimuluje syntézu kolagénu, ktorý je dôležitý pre udržanie zdravo a mlado vyzerajúcej pokožky. Navyše redukuje jemné vrásky. Vitamín A čistí póry a normalizuje aktivitu mazových žliazok, čím pôsobí efektívne proti akné. V neposlednom rade je prínosom pre ľudí trpiacich seboroidnou dermatitídou.

Monoderma E5 – Čistý vitamín E 5% (Tokoferol), odporúčame pre rôzne typy erytému (sčervenanie pokožky), upokojenie stresovanej pleti, redukciu jemných a mimických vrások omladenie pleti. Vitamín E je veľmi účinný pri redukcii zápalu, podráždenia pokožky a taktiež z mierňuje proces starnutia pokožky. Je vhodný ako hydratácia suchej a citlivej pleti.

„Daj koži len to, čo potrebuje“ – to je posolstvo, ktoré nám MonoDerma pripomína každý deň.