Neinvazívna liposukcia – tripolárna rádiofrekvencia


Ponúkame Vám jedinečnú možnosť zbaviť sa neestetických tukových vankúšikov, celulitídy, strií a ochabnutej pleti najmodernejšou metódou – rádiofrekvenčným ošetrením. Energia pri používaní rádiofrekvencie rovnomerne prehrieva zamšu a podkožný tuk, kým povrch kože – epiderma – sa prehrieva len mierne.

Rádiofrekvenčná energia preniká do hĺbky 1,5 mm, (používame monopolárne a bipolárne hlavice) v dôsledku čoho sa tukové bunky roztápajú a tuk sa odplaví cez lymfatický systém. Tým dochádza k vyprázdneniu tukových buniek a stimulácii nových kolagénových vláken. Kolagénové a elastické vlákna sa stiahnu, následne vypnú a vytvorí sa ich nová, pevná väzivová štruktúra Tým dochádza k napínaniu a vyhladzovaniu ochabnutej kože.

Ošetrenie je maximálne bezpečné, využíva sa počas celého roka bez ohľadu na fototyp pokožky. Je absolútne bezbolestné, s okamžitým viditeľným a dlhodobým účinkom. Dokonca príjemné a nevyžaduje špeciálne bandáže ako po chirurgickej liposukcii. Hneď po zákroku sa môžete zapojiť do denných aktivít. Táto metóda sa neobmedzuje len k ošetreniu niektorých častí tela. Naopak, možno ňou ošetriť ľubovoľnú partiu (najčastejšie oblasť brucha, brady, rúk, bokov, stehien, ošetrenie strií).

Rádiofrekvenčný prístroj je svetový unikát. Obsahuje 6 rôznych mimoriadne výkonných hlavíc s okamžite viditeľnými účinkami v priebehu niekoľkých minút. Jedinečná radiofrekvenčná technológia umožňuje viac typov ošetrenia, formovanie postavy, lokálne odstránenie tuku, redukcia celulitídy, zoštíhlenie, novotvorba kolagénu, spevňovanie ochabnutej kože.

Po ošetrení potrebné dodržiavať pitný režim (denne aj 3 litre), odporúčame vitamín C, a fyzické aktivity. Ošetrenie sa odporúča aplikovať max. 2x do týždňa, odporúčaný cyklus ošetrení je 8 – 10 ošetrení. Dĺžka ošetrenia je v závislosti od lokality 10-20 min. Maximálna dĺžka ošetrenia je 40 min. podľa dosiahnutia cieľového efektu. Táto neinvazívna liposukcia je trvalá, bez jojo efektu. Najväčší záujem je o brucho, stehná, druhú bradu. Pred prvým ošetrením má väčšina klientov obavu z bolesti, ale o niekoľko minút po aplikácii sa uvoľnia, pretože ošetrenie je bezbolestné, dokonca veľmi príjemné. Poskytujeme aj lymfatickú masáž – „medzibunkový opuch“ – jeden z fyziologických činiteľov celulitídy sa počas tejto masáže prirodzeným spôsobom odstraňuje z tela.

Samozrejme aj pri tomto ošetrení sú kontraindikácie: kovové implantáty, tehotenstvo, nádorové ochorenie, trombóza, kožné ochorenia, nedostatočná funkcia obličiek, pečene a srdca, osoba mladšia ako 18 rokov.