Coolifting


Coolifting otvára nové možnosti liftingového ošetrenia. Je to revolučný registrovaný systém, ktorý umožní vykonať úžasné ošetrenie tváre pomocou bezpečnej, rýchlej a účinnej metódy. Coolifting dodáva pokožke už pri jednej aplikácii podstatne mladší vzhľad. Ošetrenie je spojené s procedúrou kryštalickej mikrodermabrázie a zapracovaním kyseliny hyaluronovej.

Metóda je založená na použití coolifting pištole, ktorá vysiela drobné “strely” na pokožku tváre cez silný tok CO2 pod vysokým podtlakom a veľmi nízkou teplotou, v kombinácií s extrémne vysokou koncentráciou atomizovaných účinných látok. Je to najdramatickejšie a najrýchlejšie ošetrenie, ktoré dokáže vzdorovať plynúcemu času. Jednoduché, efektívne, neinvazívne a rýchle ošetrenie, kedy sa za krátky čas ocitneme v novej budúcnosti pri omladení tváre.

Oblasti použitia:
Coolifting bol navrhnutý na rýchle a jednoduché ošetrenie tváre za účelom dosiahnutia celkového liftingového efektu, ktorý vyhladzuje a rozjasňuje pokožku. Špeciálna pozornosť sa venuje oblastiam, ktoré sú viac náchylné na vrásky buď v dôsledku mimiky alebo gravitácie: okolie očí, čelo, vrásky hnevu, líca a okolie pier.

Protokol ošetrenia:
Samostatné ošetrenie: okamžitý účinok už aj po jednom sedení. Výrazný liftingový efekt, ktorý sa prejaví vyhladením a rozjasnením pokožky, napnú sa povrchové vrásky a redukuje sa hĺbka vrások.
Ošetrenie vo forme kúry: 8 sedení 2x do mesiaca. Výrazný omladzujúci účinok: intenzívna stimulácia kolagénu a elastínu, regenerácia dermy, zlepšuje textúru a kvalitu pokožky.
Udržujúce sedenie: jedno sedenie každé 2 týždne.