GENIUS – kyslíkové ošetrenie


GENIUS – kyslíkové ošetrenie novej generácie!

1. krok – Tripolárna rádiofrekvencia – na dôkladne očistenú a dezinfikovanú pleť sa nanesie tenká vrstva špeciálneho gélu. Následne sa TriPollar hlavicou prechádza po celej tvári, dochádza k prehriatiu pokožky a vo vnútorných vrstvách sa začína tvoriť nový kolagén. TriPollar rádiofrekvenčná technológia nevyužíva žiadny druh svetla, a preto je možné túto hlavicu použiť pre ošetrenie všetkých typov pleti a to po celý rok.
2. krok – spájajú sa 3 zákroky:
– exfoliácia: odstránenie odumretých buniek z povrchu pokožky. Vaša pleť sa vyhladí, obnoví a pripraví na príjem živín a aktívnych látok.
– vyživovanie: pomocou špeciálnej aktívnej kapsule čistí pleť a dodáva jej prospešné látky. Vybrať si môžete z dvoch kapsúl – pre omladenie a ako prevenciu proti starnutiu alebo pre zosvetlenie pokožky a zlepšenie jej textúry.
– okysličenie pleti: vytvára bublinky CO2, ktoré na povrchu pleti jemne praskajú a zvyšujú prietok krvi, čím pleti dodávajú kyslík a zvyšujú jej metabolizmus. Vďaka tejto prírodnej metóde sa pleť dokonale okysličí a bez problémov absorbuje všetky aktívne látky.
3. krok – Masáž – zlepšuje vstrebávanie účinných látok v dôsledku zvýšeného bunkového metabolizmu.
Ošetrenie trvá 50 minút, je príjemné, relaxačné, klienti sú ním nadšení, odchádzajú z neho ako znovuzrodení a navyše ihneď sa môžu zaradiť do bežného života. Účinky sú viditeľné ihneď po prvom ošetrení, pre dosiahnutie maximálneho efektu odporúčame absolvovať kúru 6krát, a to raz týždenne, následne raz mesačne. Ošetrenie nemá žiadnu dobu rekonvalescencie a pleť vyzerá výborne ihneď po ošetrení. Ak máte v pláne významnú udalosť, naplánujte si ošetrenie na ten istý deň, prípadne o deň skôr a pripravte sa vyzerať úžasne!