Ošetrenie rúk


V našom salóne poskytujeme masáž rúk, peeling, masku, parafínový zábal, manikúru. Masáž rúk sa poskytuje každému, kto má zdravú kožu, bez zápalových a ekzémových procesov.

Účinky masáže rúk: zvyšuje prekrvenie, zlepšuje látkovú výmenu, zlepšuje výživu masírovanej oblasti

PARAFÍN NA RUKY – parafín je mimoriadne bohatý na minerálne látky, taktiež je cenným zdrojom vitamínu E, ktorý pomáha bojovať proti starnutiu pleti. Počas parafínového zábalu dochádza k odovzdaniu tepla a účinných minerálov do pokožky, zvyšuje sa jej prekrvenie, zmäkčuje a zvyšuje sa jej tonus a pokožka je zvláčnená. Pravidelnými parafínovými zábalmi sa docieli spevnenie nechtov, stály pocit hebkosti pokožky, omladenie pokožky. Parafínový zábal tiež prehreje a uvoľní kĺby. Tento zábal regeneruje pokožku. Je vhodný na namáhanú, popraskanú a vysušenú pokožku a na preventívne zdravotné ošetrenie rúk, ktoré je veľmi príjemné. Nesmie sa používať pri plesňových ochoreniach-

KLASICKÁ MANIKÚRA – ide o najzákladnejšiu starostlivosť o nechty a ruky. Spočíva v ošetrení nechtových valov, nechtového okolia, nechtovej platničky a úpravy voľného okraja nechtu.

JAPONSKÁ MANIKÚRA – je metóda úpravy nechtov pomocou včelieho vosku v podobe pasty a púdra. Vrstvením týchto materiálov sa nechty zregenerujú, spevnia, dosiahne sa ich pružnosť a podporí sa ich zdravý prirodzený rast. Ošetrením dosiahneme vysoký zrkadlový lesk, čo je esteticky veľmi príťažlivé, odporúča sa dámam, ako aj pánom, ale hlavne ako regenerácia nechtov.

Ako funguje? Najskôr sa urobí manikúra a následne sa aplikuje Shellac. Na nechty sa najskôr nanesie vrstva podkladového laku, nasledujú dve vrstvy Vami vybraného odtieňa. Medzi jednotlivými vrstvami je potrebné vkladať nechty pod UV lampu. Na záver sa nanesie vrchná vrstva špeciálneho laku.

Vyskúšajte svetový hit v úprave Vašich nechtov a doprajte si krásne nechty. Shellac je lak, ktorý je trvácny ako gél, nepoškodí vaše nechty, aplikuje sa ako lak a je odstránený počas pár sekúnd.