Akupunktúrny lifting


Kozmetická akupunktúra – lifting na prírodno. Trápia vás vrásky a nechcete plastiku? Skúste omladzujúcu akupunktúru „Metódu akupunktúrneho liftingu“.

Do tváre sa neaplikuje žiadna cudzia látka. Práve naopak, vďaka presným vpichom tenkých ihličiek sa zlepší vlásočnicové prekrvenie pokožky tváre, vrásky sa napružia a ako zázrakom miznú. Ihličky kopírujú každú vrásku, podkožie sa prekrví, čo spôsobí, že menšie či väčšie ryhy na tvári sa napnú a pleť vyzerá ako po skutočnom liftingu. Počet ihiel závisí od množstva vrások a veku. Ihly sú sterilné a jednorázové. Prepichnutie kože je minimálne, málokedy krváca. Pleť sa pred akupunktúrou kompletne vyčistí, jednotlivé miesta vpichu sa už nedenzifikujú. V prípade herpesu alebo veľmi zapálených vyrážok sa tieto miesta vynechávajú.

Ošetrenie, omladenie tváre je vhodné pre klientky od 40 rokov. Je to intenzívna kúra pre omladenie tváre. Kúra zahŕňa povrchové čistenie – odlíčenie, pleťové mlieko, tonikum, dermabráziu – hĺbkové čistenie pleti, zjemnenie vrások, proces aplikácie akupunktúrnych ihličiek, sérum podľa typu pleti s aplikáciou kyslíka, masku podľa typu a záverečný krém. Ošetrenie trvá 2 hodiny, vhodné je opakovať ho každý týždeň.

Akupunktúra – jej podstata spočíva v stimulácií (podráždení) niektorých miest tela, ktoré sa nazývajú aktívne body, vpichom špeciálnych tenkých ihiel. Aktívne body majú vnútornú spojitosť s vnútornými orgánmi, tkanivami, alebo funkciami organizmu. Preto pri ich poruchách, alebo pri ochoreniach bývajú citlivé na tlak a spätne, ich podráždením možno liečebne pôsobiť na príslušný orgán či jeho funkciu a súčasne aj na celý organizmus.