Lifting bez skalpela


Rádiofrekvencia – neinvazívny lifting tváre – bezbolestná alternatíva chirurgického liftingu

Špeciálne ošetrenie ochabnutej pokožky tváre pôsobí ako prirodzený lifting a navracia pokožke hebkosť, pružnosť a pevnosť tam, kde ju najviac potrebuje. Vďaka zvýšenej teplote dochádza k zrýchleniu metabolického cyklu, stimulácii a aktivácii fibroblastov, zvyšuje sa produkcia z kozmetologického hľadiska tak dôležitého kolagénu a elastínu.

Pri špeciálnom ošetrení používame najmodernejší rádiofrekvenčný prístroj určený na tvárové ošetrenie. Ide o bipolárnu rádiofrekvenciu, ktorá využíva rádiofrekvenčné vlny, pomocou ktorých dosiahneme okamžitý efekt omladenia tváre viditeľný už po prvom ošetrení. Už za 20-25 dní sa vytvorí nová kolagénová štruktúra! Okrem kolagénu je stimulovaný aj elastín a jeho syntéza. Pokožka sa tak stáva hebkejšia, hladšia a žiarivejšia. Trvalý účinok dosiahneme po 4 až 6 ošetreniach. Udržiavacie ošetrenia odporúčame opakovať následne každých 6 mesiacov alebo podľa potreby.

Ošetrenie rádiofrekvenčným prístrojom je účinné nielen na odstraňovanie vrások a spevňovanie kontúr tváre, ale vďaka prístroju na telové ošetrenia je bezkonkurenčným riešením korekcie pokožky celého tela.

Indikácie:
– Ochabnutá (hypotonická) pokožka tváre, krku a dekoltu
– Vrásky v okolí očí, úst a na čele
– Dvojitá brada
– Výrazné nosovoústne ryhy
– Lokálne nahromadený tuk
– Nedostatočne prekrvená a okysličená pokožka

Účinky a výhody ošetrenia:
– Okamžité a trvalé spevnenie pokožky tváre, krku a dekoltu, celkové výrazné omladenie tváre, viditeľné zníženie podielu tuku, uvoľnenie tvárového svalstva a skutočne bezpečné ošetrenie
– Neinvazívna metóda – nenarúšame integritu pokožky – žiadne jazvy a žiadna doba potrebná na zotavenie po ošetrení, presné zacielenie na ošetrovanú oblasť, krátky čas potrebný na ošetrenie – možné absolvovať kedykoľvek počas dňa
– Relaxačný účinok, pre klienta veľmi príjemné ošetrenie

Kontraindikácie:
– Srdcové ochorenia
– Kardiostimulátor
– Poruchy zrážanlivosti krvi
– Tehotenstvo a kojenie
– Poruchy činnosti pečene alebo obličiek
– Poruchy metabolizmu (cholesterol, triglyceridy)
– Poruchy cievneho systému (trombóza, zápal žíl)
– Ochorenia spojivových tkanív a nervovo-svalové ochorenia (epilepsia)
– Kovové protézy a piercing v ošetrovanej oblasti
– Miesta s névami (materskými znamienkami)
– Botulotoxín (menej ako 1 rok od aplikácie)
– Akútne infekčné procesy, zápaly, poranenia a alergie