4D mihalnice


Pohľad s dlhými, hustými a vytočenými mihalnicami – kto sa môže pochváliť takýmito prirodzenými riasami? Čo teda robiť? Môžete vyskúšať obľúbenú techniku 4D mihalníc.

Tajomstvom 4D mihalníc je aplikovanie umelej mihalnice priamo na tú prirodzenú, a to kus po kuse. Časovo i finančne je síce táto technika náročnejšia než 3D, no za investovaný čas a peniaze získate prirodzene vyzerajúci pohľad. Mihalnice sú dostupné v rôznych hrúbkach, dĺžkach a materiáloch. Je dôležité, aby boli takmer identické s tými Vašimi, aby ste nemali ťaživý pocit na očiach. 4D mihalnice schnú veľmi rýchlo, sú celkom nenápadné a čo je dôležité, aplikujú sa na mihalnicu a nie na pokožku. Preto sú tieto mihalnice vhodné aj pre citlivé oči. Môžete športovať, plávať, saunovať, plakať, potiť sa, používať očné kvapky a to si pri trsoch, alebo mihalniciach v línii nalepených priamo na pokožku nemôžete dovoliť. Trvácnosť mihalníc záleží od Vašich prirodzených mihalníc a takisto od Vašej starostlivosti. S vypadnutou prirodzenou mihalnicou prichádzate aj o jej 4D nadlepenie a vyrastá Vám nová mihalnica. Práve preto je vhodné chodiť na pravidelné dopĺňanie, no ak už 4D mihalnice nechcete, stačí počkať, kým postupne vypadajú, alebo navštíviť salón, kde Vám mihalnice odborne odstránime. Vo všeobecnosti sa však udáva, že 4D pohľad je vhodné čiastočne dopĺňať asi každé 3 týždne.

Starostlivosť o mihalnice:

– Tesne po aplikácií si mihalnice vôbec nechytajte minimálne 1 hodinu.
– Neumývajte si oči a nepoužívajte sprchový kút ani saunu nasledujúcich 24 hod
– Mihalnice nie je vhodné natierať klasickou riasenkou, ale riasenkou špeciálne určernú na 3D/4D mihalnice.
– Nie je vhodné ich umývať vodou, je potrebné aby ste do nich vôbec nezasahovali.
– Pri odličovaní očných tieňov, alebo make-upu dbajte na to, aby ste cez mihalnice neprechádzali vatičkou, ani krémom.
– Odličovať oči by ste sa mali výhradne len s vodičkou, ktorá neobsahuje olejček, alebo krém. Najlepšie si odličovať viečka kozmetickou vatovou tyčinkou.
– Dbajte na ne pri obliekaní, otieraní tváre, aby ste si ich nezachytili uterákom.
– Nešúchajte si oči, a ak je to možné spite na chrbte, aby ste si ich neuležali.
– Čim viac sa o nich „nebudete“ starať, tým dlhšie vám vydržia.
– V prípade potreby si ich môžete jemne prečesať kozmetickou kefkou (mäkkou časťou).