Odstraňovanie žiliek


Viditeľné červené žilky, najčastejšie v okolí nosa a na lícach, sú nepríjemným dermatologickým problémom, aký sa môže objaviť u každého z nás. Stačí k tomu sklon k citlivej pleti, nevhodná starostlivosť alebo genetika, ktorú však nemôžeme ovplyvniť. V salóne používame metódu Skin Line, ktorá využíva oproti doterajším ihlovým metódam nielen vysokofrekvenčný prúd, ale aj jednosmerný, aby sa zabránilo vytrhnutiu bielkovinových zvyškov na povrch kože. Tým sa odstraňuje pálenie, ktoré je pre klienta pri zákroku bolestivé a nepríjemné. Zároveň predchádzame poškodeniu tkaniva a vzniku jazvičiek.

Pomocou aplikovaných ihiel o priemere 0,075-0,1 mm urobíme vpich do žiliek. Za pomoci vysokofrekvenčného prúdu dochádza ku koagulácii postihnutých miest krvácaním. Do týchto miest sa koaguláciou zabráni prístup krvi. Po aplikácii môže vzniknúť menšia modrina, hematom, ktorá sa v priebehu niekoľkých dní vstrebá. Aplikácia sa chápe ako menšie zasvrbenie, mierne zaštipkanie. Dôležitá je správna starostlivosť o pleť.

Prípravky RED ALERT zmierňujú začervenanie pleti. Predchádzajú vzniku a napomáhajú postupnému vymiznutiu prejavov začervenania, upokojujú pocity podráždenej a rozpálenej pleti, prispievajú k zníženiu intenzity prejavov občasného, alebo trvalého sčervenania.