Kozmetické čistenie pleti pre pánov


Odborné kozmetické čistenie pleti by sa malo stať pravidelnou rutinou pre každého muža, ktorému záleží na jeho pleti, chce ju mať zdravú, bez upchatých pórov a vyrážok. V našom salóne sme pripravili pre pánov rôzne ošetrenia, ktoré sú prispôsobené ich individuálnym potrebám. Radi vám poradíme, ktoré ošetrenie je pre Vás to pravé.

Čo je to kozmetické čistenie pleti?

Kozmetické čistenie pleti predstavuje komplexnú a odbornú starostlivosť o pleť tváre a krku. Hlavnou podstatou je hĺbkové vyčistenie pórov a odstránenie mazu, nečistôt a odumretých vrstiev kože. Vždy je spojené s aplikáciou krémov na tvár, masiek podľa typu pleti a účinných sér. Ak sa rozhodnete dopriať si aj odbornú masáž tváre a očného okolia, pomáhate tým zabrániť vzniku vrások. Takáto masáž je navyše aj veľmi relaxačná. Pravidelné hĺbkové čistenie pleti predstavuje jeden z hlavných predpokladov pre krásnu a zdravú pleť. Návštevy u kozmetičky sú vynikajúcou prevenciou voči vzniku akné, resp. ho pomáhajú účinne riešiť v prípade, že už prepuklo.

Páni, doprajte si kompletné ošetrenie pre dobre vyzerajúcu, zdravú a čistú pleť. Ošetrenie, ktoré zaistí hĺbkové čistenie a pleti dodá sviežosť vďaka použitiu prírodných enzymatických kyselín.

Vyberte si z nasledujúcich kozmetických ošetrení:

ANTI-AGE OŠETRENIE – na zastavenie procesu starnuti
Ošetrenie obsahuje povrchové čistenie, enzymatický peeling, dermabráziu, anti-age sérum, masáž, oxygenoterapiu

HYDRATAČNÉ OŠETRENIE – ošetrenie vhodné na hĺbkovo dehydrovanú pleť, má zjemňujúce účinky
Ošetrenie obsahuje povrchové čistenie, dermabráziu, masáž, hydratačné sérum + oxy, záverečné ošetrenie

PROBLEMATICKÁ PLEŤ – ošetrenie aknóznej pleti
Ošetrenie obsahuje povrchové čistenie, enzymatický peeling, dermabráziu, hĺbkové čistenie, čistiacu masku, ukludňujúcu masku + oxy

LUXUSNÉ OŠETRENIE GOLD – silný omladzujúci efekt
Ošetrenie obsahuje povrchové čistenie, exfoliáciu, dermabráziu, obnovu pleti – masáž, sérum podľa typu pleti, regeneráciu – masku gold.