Janssen cosmetics – Platinum Care – luxusná rada


  • 1210 Day Cream – denný krém

Luxusná konzistencia vyživuje pokožku po celý deň vysoko aktívnymi anti-age látkami. Stimuluje syntézu šiestich základných zložiek pleti, dodáva jej odolnosť a potrebnú hydratáciu, rozžiaruje a omladzuje jej vzhľad, zbavuje ju vrások. Obsahuje extrakty z akácie hodvábnej, koloidnej platiny a matrixylu, výťažky z manga, kyselinu hyaluronovú a vitamín E.

Po ošetrení pomocou Effect Serum naneste denný krém a jemne vmasírujte do pokožky.

Tip: Pre ochranu proti UV a IR žiareniu pod denný krém aplikujte 2831 Face Guard Advanced.


  • 1220 Night Cream – nočný krém

Luxusný krém počas noci podporuje prirodzenú regeneráciu pleti, posilňuje bariérovú funkciu epidermálnej vrstvy, optimálne dodáva vlhkosť a pleť je ráno svieža a odpočinutá. Obsahuje extrakty z akácie hodvábnej, koloidnej platiny a matrixylu, lipidový komplex, výťažky z manga, kyselinu hyaluronovú a vitamín E.

Po ošetrení pomocou Effect Serum naneste nočný krém a jemne vmasírujte do pokožky.


  • 1230 Effect Serum – sérum s okamžitým účinkom

Posilňujúce sérum s liftingovým a hydratačným účinkom pleť okamžite vypína a vyhladzuje, poskytuje jej optimálnu vlhkosť a pokožka je po ňom žiarivá a svieža. Obsahuje extrakty z koreňa Imperata Cylindrica a koloidnej platiny, kyselinu hyaluronovú a sacharidové izomeráty.

Naneste na vyčistenú pleť, jemne rozotrite, nechajte pôsobiť a vmasírujte denný alebo nočný krém.


  • 1260 Eye Cream – očný krém

Luxusný očný krém zásobuje pokožku okolo očí po celý deň vysoko aktívnymi anti-age látkami. Jeho hodvábne jemná konzistencia je ideálna pre starostlivosť ráno aj večer. Ráno odstráni známky únavy a vytvorí svieži vzhľad, večer napomáha regenerácii citlivej oblasti očí a pôsobí proti predčasnému starnutiu. Obsahuje extrakty z akácie hodvábnej, koloidnej platiny a matrixylu, Cupuacu maslo, makadámiový olej a vitamín E.

Ráno a večer jemne naneste na očné okolie.


  • 1299 Face Care – luxusná sada

Tri prémiové produkty luxusnej starostlivosti o pleť, ktorých mimoriadnu kvalitu určite oceníte, sa vzájomne dopĺňajú a mali by byť súčasťou každodennej starostlivosti.

  1. 1210 Day Cream – denný krém pre svieži a mladistvý vzhľad
  2. 1220 Night Cream – nočný krém podporujúci regeneráciu pleti
  3. 1260 Eye Cream – očný krém vyhladzuje očné okolie, znižuje opuchy a kruhy pod očami