Janssen cosmetics – Make up


  • 8700.0x Perfect Radiance Make Up – dlhotrvajúci make-up

Dlhotrvajúci napriek tomu veľmi ľahký make-up, ktorý sa čiastočne farebne prispôsobí pleti. Nezráža sa vo vráskach a zanecháva zamatovú pleť. Dodáva a zadržiava v pleti vlhkosť, spomaľuje starnutie, je vodeodolný a chráni aj pred UVA a UVB žiarením. Obsahuje svetlorozptyľujúce pigmenty, farbivo s mastnými a aminokyselinami pre ľahkú distribúciu, sacharidové izomeráty pre udržanie vlhkosti, oxid titaničitý pre ochranu pred svetlom a vitamíny C a E.

Po očistení pleti rovnomerne naniesť na tvár a jemne vmasírovať. Môžete tiež použiť navlhčenú hubku.

Odtiene:
8700.01, 8700.02, 8700.03


  • 84001 Perfect Cover Cream – špeciálna krycia pasta

Kamufláž s vysokým krycím účinkom zakrýva nedokonalosti a anomálie pokožky ako sú jazvy, akné, škvrny, začervenanie, pehy, žilky či kŕčové žily. Je dobrý aj ako make-up pre špeciálne príležitosti. Dodáva sa v odtieňoch od krémovo bielej až po tmavo hnedo oranžovú.

Použite na hydratačným prípravkom dôkladne vyčistenú pleť. Kamufláž sa pri styku s pokožkou začne topiť a preto sa ľahko rozotiera či už pomocou prstov alebo navlhčenej hubky.

Tip: použite aj na zakrytie kruhov pod očami.

Odtiene:
84001, 84002, 84003, 84004, 84005, 84006


  • 841 Perfect Powder Fixing – fixačný púder

Jemný bezfarebný fixačný púder po nanesení na kamuflážny make-up vytvára vodeodolný a oteruvzdorný povrch. Je však vhodný aj pre fixáciu bežného mejkapu. Takýto make-up potom odolá dažďu, vetru či dokonca sprchovaniu a kúpaniu sa v mori.

Výdatne aplikujte na kamufláž alebo make-up, ktorý potom perfektne drží. Po desiatich minútach je make-up vodeodolný a oteruvzdorný. Zvyšky zotrite štetcom.


  • 849 Professional Camouflage Set – profesionálna sada kamufláží

Obsahuje všetkých 6 odtieňov kamufláží Perfect Cover Cream, fixačný púder Perfect Powder Fixing a čistiaci krém Perfect Cream Cleanser.

Najprv aplikujte kamufláž, potom fixačný púder, nechajte pôsobiť 10 minút a zotrite zvyšky jemným štetcom. Neskôr make-up dôkladne zotrite a očistite pomocou čistiaceho krému a obrúsku.

Tip: pre dokonalé prispôsobenie farbe pleti sa môžu vzájomne zmiešať dva alebo tri odtiene.


  • 8800 Eye Make Up Remover – odličovač očného okolia

Jemný bezolejový odličovač mejkapu očného okolia ale aj pier. Je veľmi šetrný no napriek tomu dôkladný. Je vhodný aj v prípade, že nosíte očné šošovky. Obsahuje butylénglykol, ktorý udržuje vlhkosť, je dobre znášaný pokožkou a to aj pri každodennom použití.

Odstránenie mejkapu z očných viečok by malo predchádzať celkovému čisteniu tváre. Použite čerstvý vatový tampón pre každé oko zvlášť. Jemne pretrite viečko smerom od koreňov rias po ich končeky. Nešúchajte a neťahajte viečka, dávajte pozor aby sa zvyšky mejkapu nedostali do oka.