Janssen cosmetics – Combination skin – zmiešaná pleť


  • 6600 Gentle Cleansing Powder – čistiaci prášok pre zmiešanú pleť

Zanecháva jemnú a čistú pleť, odstraňuje mastné zvyšky a make-up, zachováva prirodzenú vlhkosť a matný profil pleti. Obsahuje kremičitý púder, hydrolyzovaný kukuričný škrob, glycin a biopeptidy.

Malé množstvo prášku napeňte vo vlhkých dlaniach a jemne vmasírujte na tvár a krk. Dôkladne opláchnite. Potom dočistite vhodným tonikom.


  • 6611 Tinted Balancing Cream – tónovací denný krém pre zmiešanú pleť

Zmatňuje pleť, zjemňuje štruktúru pórov, normalizuje nadmernú tvorbu mazu a hydratuje. Obsahuje extrakt z ryžových otrúb, červenej riasy, aloe vera, farebné pigmenty a nylonový púder.

Naneste ako denný krém v dostatočnej vrstve a ľahko vtrite. Ak je potrebné, použite ešte bežný make-up. Vhodný aj pre mladú dehydratovanú pleť.


  • 6620 Balancing Cream – vyvažovací zmatňujúci krém

Hydratuje, zjemňuje póry, normalizuje nadmernú tvorbu mazu a zanecháva pleť hladkú a jemnú. Obsahuje extrakt z ryžových otrúb, huby fomes (práchnovec kopytovitý), červené morské riasy, aloe vera a nylonový púder.

Po vyčistení prípravkom Gentle Cleansing Powder naneste ako nočný alebo denný krém v dostatočnej vrstve a ľahko vtrite. Je vhodný aj ako kvalitný podklad pod make-up.


  • 6630 Balancing Skin Complex – sérum na zjemnenie pórov a redukciu mazu

Zanecháva hodvábne matnú a čistú pleť, normalizuje nadmernú tvorbu mazu a zjemňuje póry. Obsahuje extrakt z huby fomes (práchnovec kopytovitý), olivových listov a červenej morskej riasy.

Po dôkladnom vyčistení a tonizácií naneste pod nočný alebo denný krém v dostatočnej vrstve a ľahko vmasírujte. Pre zvýšenie účinku doporučujeme niekoľkotýždňovú aplikáciu.