Fotoomladenie – fotorejuvenizácia


FOTOOMLADENIE-FOTOREJUVENIZÁCIA je v súčasnosti vhodným riešením pre každého, kto chce ovplyvniť mimoriadne účinným spôsobom kvalitu svojej pokožky a mať sviežu, omladenú a rozjasnenú pleť. Je to neinvazívna metóda, ktorá aktivuje pokožku v jej najhlbších častiach čím dochádza k novej tvorbe kolagénu. Zlepšuje sa tak celkový vzhľad, textúra a jas kože. Malé vrásky sa vyrovnajú a po celkovej kúre dochádza k skutočnému liftingu bez skalpela.

Tepelné pôsobenie navodí tvorbu nového kolagénu – vyhladzujú sa jemné vrásky, mení sa kontúra tváre a celkový vzhľad kože. Výrazne sa zmenšujú rozšírené póry o 60-70 %, podstatne sa zníži počet zapálených vyrážok – vhodná metóda aj na liečbu akné. Vyrovnáva farbu pokožky, vracia pleti pružnosť a vytvára mladistvý vzhľad.

Všetky procesy, ktoré prebiehajú v našej pokožke si vyžadujú určitý čas, aby sa dosiahol žiadaný účinok, čiže ošetrenie je potrebné opakovať v mesačných intervaloch. K dosiahnutiu čo najlepšieho výsledku je potrebných 5 – 6 sedení. Prvé pozitívne výsledky sú viditeľné už po 2 – 3 sedeniach a v priebehu nasledujúcich 6 mesiacov dochádza k ďalšiemu zlepšovaniu. Fotoomladenie patrí k metódam tzv. „lunch liftingu“, čiže nevyžaduje PN či dovolenku. Ihneď po ošetrení sa môžu vykonávať všetky obvyklé činnosti bez obmedzenia.

Používame najmodernejšiu technológiu najväčšieho európskeho výrobcu lekárskych laserov talianskej firmy MINISILK DEKA LASER.