Janssen cosmetics – Fair skin – bielenie pleti


  • 3300 Melafadin Cleansing Powder – čistiaci prášok pre svetlejšiu pleť

Vytvára jemnú krémovú penu s príjemnou vôňou, ktorá pleť čistí, rozžiaruje a zanecháva ju matnú a sviežu zároveň. Obsahuje čistý vitamín C, kyselinu askorbovú, kokosové mastné kyseliny, čistiace tenzidy založené na surových rastlinných materiáloch, oxid titaničitý – biely pigment pre optické zosvetlenie pleti a kremičitý prášok.

Ráno a večer napeňte s trochou vody a umyte tvár. Opláchnite množstvom vody.


  • 3301 Melafadin toner – tonikum pre svetlejšiu pleť

Osviežujúce tonikum na tvár pre žiarivo svetlú pleť zanecháva pocit úplne čistej pleti, zjemňuje póry a jeho hodnota pH je veľmi blízka pokožke. Obsahuje výťažok z koreňov stromu moruše bielej, rastlinný extrakt SORR – vysoko aktívny extrakt zložený z Siegesbeckie Orientalis a Rabdosia Rubescens, ktorý má upokojujúci a antioxidačný účinok a podporuje rovnomernú žiarivú pleť. Obsahuje tiež Glycerín a aloe vera, ktoré pleť hydratujú, vyhladzujú a upokojujú.

Nalejte na vatový tampón a naneste na vyčistenú pleť na tvári.

Tip: Pomocou štetca v miske zmiešajte s Melafadin Cleansing powder kým sa nevytvorí pena požadovanej hustoty a umyte ňou tvár.


  • 3307 Brightening exfoliator – rozjasňujúci peeling

Rozjasňujúci peeling vyhladzuje a zjemňuje pokožku, má pH blízke pokožke a je základom pre rozjasňujúcu starostlivosť o vašu pleť. Obsahuje polyetylénové guľôčky pre odstránenie zrohovatenej vrstvy pokožky, kyselinu citrónovú, ktorá rozpúšťa spojivo medzi zrohovatenými bunkami a zlepšuje povrchovú štruktúru pleti a oxid titaničitý – biely pigment pre optické rozjasnenie pokožky.

Dvakrát týždenne naneste na vyčistenú pleť na tvári a na krku a masírujte. Zvyšky opláchnite veľkým množstvom vody.

Tip: použitím čistiacej kefky zvýšite účinok peelingu.


  • 3310 Melafadin Day Protection – denný krém s SPF 20

Účinný denný krém s ochranným faktorom 20 pre rozjasnenie pleti. Chráni pred UV žiarením, zabraňuje tvorbe nových pigmentových škvŕn, chráni proti voľným radikálom, hydratuje a je výborným základom pod make-up. Obsahuje zosvetľovaciu lipoamino kyselinu, pleť rozjasňujúci komplex obsahujúci derivát prírodnej látky Boldin, získaný z kôry čílskeho stromu Bold, rastlinný extrakt SORR – vysoko aktívny extrakt zo Siegesbeckie Orientalis a Rabdosia Rubescens, ktorý spomaľuje vstrebávanie melanínu do keratinocytov, má upokojujúci a antioxidačný účinok a podporuje rovnomernú, žiarivú pleť. Sacharidové izomeráty získané z prírodných cukrov a výťažok z červenej riasy optimálne hydratujú. Oxid titaničitý, anorganický jemný UV filter chráni proti svetlu a má optický bieliaci účinok. Ľahké a ochranné UVA a UVB filtre.

Každý deň ráno po vyčistení naneste na tvár, krk a dekolt a jemne vmasírujte.

Tip: vhodné na ochranu a rozjasnenie škvŕn vo všetkých oblastiach kože ako chrbty rúk, dekolt a podobne.


  • 3320 Brightening Night Restore – rozjasňujúci nočný krém

Rozjasňujúci nočný krém pre viditeľne jasnejšiu a krajšiu pleť hydratuje, zadržiava vlhkosť, chráni proti voľnými radikálmi a zanecháva pokožku jemnú a hladkú. Obsahuje zosvetľovaciu lipoamino kyselinu, pleť rozjasňujúci komplex obsahujúci derivát prírodnej látky Boldin, získaný z kôry čílskeho stromu Bold, rastlinný extrakt SORR – vysoko aktívny extrakt zo Siegesbeckie Orientalis a Rabdosia Rubescens, ktorý spomaľuje vstrebávanie melanínu do keratinocytov, má upokojujúci a antioxidačný účinok a podporuje rovnomernú, žiarivú pleť. Výťažok z červenej riasy optimálne hydratuje a polyamid prášok zosvetľuje a zmatňuje pleť.

Každý večer po vyčistení a tonizácii naneste na tvár, krk a dekolt a jemne vmasírujte.