Depilácia tváre a rôznych častí tela


Pod pojmom depilácia rozumieme odstránenie viditeľnej časti chĺpka. Chĺpok pomerne rýchlo dorastá a preto máme pre Vás riešenie – depiláciu pomocou depilačných papierikov, alebo depilačného vosku. Pred vykonanou aplikáciou Vám poskytneme bezplatné poradenstvo, ako bude celý proces depilácie vyzerať a ako sa máte o chĺpky starať aj doma.

Depilácia by mala byť súčasťou každého kozmetického salóna. V salóne používame značku DEPILÉVE, ktorá je jedničkou vo výrobe depilačných voskov, ako aj prípravkami používanými po tomto ošetrení. Ich široká škála a nepochybne najlepšia kvalita dokáže uspokojiť aj tie najnáročnejšie požiadavky. V našom salóne depilujeme rôzne časti tela i tváre.

Depilačné vosky sa používajú za tepla a rozdeľujeme ich nasledovne:
Mäkké vosky sú najviac rozšírené. Ich charakteristikou je, že po zohriatí a nanesení na pokožku sa odstraňujú depilačnými pásikmi. Používajú sa na veľké plochy ako ruky, nohy, ale nie sú vhodné na citlivé miesta (bikiny, podpazušie, tvár a pod.)
Tvrdé vosky – profesionálny salón sa nezaobíde bez použitia tvrdých depilačných voskov. Tie sa po zohriatí a nanesení na pokožku odstraňujú bez použitia depilačných pásikov. Sú určené na citlivé časti tela: tvár, bikiny, podpazušie, pánska depilácia. Kvôli maximálnej hygiene sa nanášajú jednorazovými drevenými špachtličkami. Je to veľmi jemný spôsob depilácie, pri ktorej je už nutná zručnosť a profesionalita.
Filmové vosky – tvoria tretiu generáciu depilačných voskov. Zjednocujú v sebe pozitíva oboch spomínaných voskov. Na pokožke vytvoria jemný film, ktorý sa dá strhnúť bez depilačných pásikov. Sú jemné, pružné a ich použitie nevyžaduje veľkú prax a zručnosť. Sú ideálne na citlivé miesta, na depiláciu krátkych chĺpkov, ako aj pre mužov. Po ich použití pokožka neostane podráždená.